Jesienna Uczta Śniadaniowa

                                                „ŚNIADANIE DAJE MOC 2024” 

Dnia 8 listopada br., po raz kolejny włączyliśmy  się do ogólnopolskiej akcji Zdrowego Śniadania, pod hasłem: „ŚNIADANIE DAJE MOC”. Dzięki zaangażowaniu  zespołu nauczycieli: Anny Gustaw, Anety Balcerzak, Katarzyny Kowaluk, Katarzyny Kordiak i Lidii Jędryczki oraz pielęgniarki szkolnej Marii Cymbalisty, a także Małgorzaty Kwasigroch i  Nikoli Rybak – uczennic z branżowej szkoły,  realizujących praktyczną naukę zawodu w naszym Ośrodku- wszyscy usiedliśmy do  uroczyście nakrytego stołu. W miłej  atmosferze spożywaliśmy  najważniejszy posiłek dnia.

Wyrażamy wdzięczność za przekazane środki finansowe ze Stowarzyszenia „ISKIERKA”, a także od anonimowego darczyńcy na realizację powyższego przedsięwzięcia. Założonymi celami było: promowanie zdrowia, kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz szacunku do jedzenia i pracy drugiego człowieka.

Jesienna Uczta Śniadaniowa –  to także nasze  życzenie, aby zawsze na każdym stole było pod dostatkiem chleba, zdrowego jedzenia.

                                                                        Koordynator 

                                                                                               Lidia Jędryczka

                                            

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.