„ŚNIADANIE DAJE MOC 2024”

Dnia 8 listopada br., po raz kolejny włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji Zdrowego Śniadania, pod hasłem: „ŚNIADANIE DAJE MOC”. Dzięki zaangażowaniu zespołu nauczycieli: Anny Gustaw, Anety Balcerzak, Katarzyny Kowaluk, Katarzyny Kordiak i Lidii Jędryczki oraz pielęgniarki szkolnej Marii Cymbalisty, a także Małgorzaty Kwasigroch i Nikoli Rybak – uczennic z branżowej szkoły, realizujących praktyczną naukę zawodu w naszym Ośrodku- wszyscy usiedliśmy do uroczyście nakrytego stołu. W miłej atmosferze spożywaliśmy najważniejszy posiłek dnia.


Wyrażamy wdzięczność za przekazane środki finansowe ze Stowarzyszenia „ISKIERKA”, a także od anonimowego darczyńcy na realizację powyższego przedsięwzięcia. Założonymi celami było: promowanie zdrowia, kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz szacunku do jedzenia i pracy drugiego człowieka.
Jesienna Uczta Śniadaniowa – to także nasze życzenie, aby zawsze na każdym stole było pod dostatkiem chleba, zdrowego jedzenia.
Koordynator
Lidia Jędryczka

